Kilka słów o mnie

Czujesz, że musisz popracować nad swoją kondycją fizyczną? Masz do siebie żal z powodu zaniedbań i siedzącego trybu życia? Wiedz, że nie jesteś jedyny. Takie historie towarzyszą mi na co dzień. Jako trener personalny z 7-letnim doświadczeniem, pomogłem dziesiątkom osób, które za cel postawiły sobie lepszą sylwetkę, poprawę kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Grono moich klientów przygotowuję także do różnego rodzaju zawodów biegowych, w tym Runmageddon.

Zamiłowanie do sportu to coś wpisanego w moje geny. Już jako dziecko trenowałem biegi narciarskie, 4 lata spędzając w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Na moim koncie znalazły się liczne medale i puchary z mistrzostw krajowych. Uprawiałem również skoki w dal, tenis stołowy, piłkę nożną… słowem – od zawsze trudno było mi usiedzieć w miejscu :-). Dziś największym zainteresowaniem darzę biegi w maratonach i półmaratonach, okazjonalnie biorę udział w triathlonie i uprawiam trekking.

Sport i zdrowy tryb życia to moje największe pasje. Mam za sobą wiele kursów trenerskich i nie spoczywam na laurach – wciąż doskonalę swoje umiejętności po to, by móc realnie wpływać na zmiany w życiu każdego z moich klientów.

Zmień swoje życie z moją drobną pomocą!

Stres, zła dieta, przemęczenie, brak ruchu – oto znaki dzisiejszych czasów. Widzę, jak wiele osób większość życia spędza za kierownicą lub za biurkiem, często nie zdając sobie sprawy z koszmarnych konsekwencji. Wiedz jednak, że moment, w którym poczułeś potrzebę zmiany, jest przełomowy. To pierwszy krok do nowego, lepszego życia! Zdrowa dieta, porzucenie nałogów i aktywność fizyczna to najlepsze sposoby na to, by czerpać jeszcze więcej szczęścia z każdego dnia i czuć się lepiej ze sobą.

 

Dbam o to, aby każdy z moich podopiecznych rozwijał się w optymalny dla siebie sposób. Każdy z treningów dopasowuję do indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę predyspozycje i zainteresowania klienta. Chętnym pomagam przygotować się do zawodów z wymarzonych dziedzin sportowych – nie ograniczam się wyłącznie do siłowni.

Profesjonalne doradztwo dla firm

 

Jestem nie tylko trenerem personalnym, ale także przedsiębiorcą. Aktualnie zarządzam 3 klubami, prowadzę projekty z zakresu corporate wellness, organizuję wykłady i tematyczne webinary. Dobrą radą służę również osobom stawiającym pierwsze kroki w branży fitness – trenerom, właścicielom klubów czy małych siłowni. Z chęcią podzielę się z Tobą moim doświadczeniem!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this